SERWIS KOMPUTEROWY / ODZYSKIWANIE DANYCH

Odzyskiwanie danych Kraków – Nowa Huta

Zapraszamy do skorzystania z usług związanymi z odzyskiwaniem danych – odzyskujemy dane z wszystkich nośników: z kart pamięci, dysków sieciowych, dysków zewnętrznych oraz dysków wewnętrznych. Ponadto możemy odzyskać dane z telefonu , smartfona nawet wtedy gdy są niesprawne. Odzyskujemy dane z nośników posiadających uszkodzenia logiczne czyli: bad sektory, dane zamazane wskutek błędów systemu, przypadkowe usuniecie danych, usunięcie partycji, nadpisanie danych, dysków nie widocznych w systemie oraz z dysków uszkodzonych mechanicznie np: uszkodzenie głowic, zablokowanie głowic itp. Zapewniamy Państwu 100% dyskrecji co do powierzonych nam danych.

Zdajemy sobie sprawę, że omyłkowe utracenie danych może być niesamowicie uciążliwe i bardzo szkodliwe dla biznesu. Z powodu uszkodzonych dysków albo nawet nieumyślne kasowanie danych, plików można bardzo utrudnić sobie życie. Nie jest to jednak koniec świata – odzyskiwanie utraconych danych to jedna z podstaw oferty naszej firmy. Swoją pracę wykonujemy szybko i sprawnie. Rzecz jasna, prowadzony przez nas odzysk danych absolutnie nie wiążę się z wykorzystywaniem ich w jakikolwiek inny, niekoniecznie etyczny sposób.

Odzsykiwanie danych z dysku KrakówCenimy sobie Twoją prywatność, dlatego posiadamy surową politykę odnośnie ochrony personalnych informacji naszych klientów. Nasz serwis komputerów świadczy usługi na niemal każdym nośniku, nie są nam obce różne dyski twarde, dyski SSD. Do obszaru naszych kompetencji należą także operacje przywracania kart pamięci wszystkie typy. Przyjmujemy również dyski ide sata i z chęcią podejmiemy się zleceń na podobne technologie. Zatrudniani przez nas fachowcy są godni zaufania, posiadają wysokie standardy, a przede wszystkim mają wielkie doświadczenie w swoim zawodzie.

Do utraty danych może dojść na różne sposoby. Czasem są błędy systemu operacyjnego, lecz równie częstym problemem bywają uszkodzenia mechaniczne, wywołane przez przeciążenie komputera bądź wywarcie na niego fizycznej siły. Każda z tych awarii wymaga odmiennego podejścia, lecz nasz serwis laptopów komputerów pc jest przygotowany na niemal wszystko. Zawsze ostrożnie podchodzimy do swojego zadania, dokładnie analizując zaistniałą sytuację, aby cały proces przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji. Jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z rozległymi uszkodzeniami dysków twardych, czego nie może powiedzieć o sobie większość naszej konkurencji. Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszy się odzyskiwanie zdjęć, głownie dlatego, że są to jedyne w swoim rodzaju, unikalne pamiątki.

Zakres usług związanych z Odzyskiwaniem Danych

 • Analiza dysków i nośników pod kątem uszkodzeń
 • Wykonanie kopii dysku
 • Odzyskanie zdjęć i innych plików
 • Odzyskanie danych z dysku twardego z błędami logicznymi
 • Odzyskanie ważnych danych z dysków uszkodzonych mechanicznie
 • Odzyskanie danych z dysków macierzy Raid , NAS , IOMEGA
 • Odzyskanie danych z dysku SSD
 • Odzyskanie danych z dysku z uszkodzoną elektroniką
 • Odzyskiwanie danych z telefonów, smartfonów nawet niesprawnych!!!
 • Odzyskanie danych z karty pamięci, kart SD
 • Odzyskania danych z kart SIM
 • Odzyskanie danych z nośników danych

Odzyskiwanie haseł do systemu windows, programów Microsoft Office oraz innych aplikacji

 • Usunięcie lub odzyskanie hasła do systemu Windows
 • Odzyskanie hasła do Microsoft Office 1998-2007
 • Odzyskanie hasła do PDF

Dostosowując się do Twoich potrzeb, kierunkujemy naszą ofertę tak, aby na pierwszym miejscu stawiać zadowolenie konsumenta. Nasza miła, dobrze wyszkolona obsługa z przyjemnością wyjaśni szczegóły procesu data recovery, jeśli zaistnieją jakiekolwiek, związane z nim wątpliwości. Podejmujemy się nawet naprawy uszkodzeń logicznych. Nie ograniczamy się wyłącznie do odzyskiwania danych. Choć jest to usługa niezwykle ważna i kluczowa dla naszej działalności, danych instalacja także jest częścią naszej, niezwykle atrakcyjnej oferty. Ponadto, przewidujemy takie operacje nawet na mniej popularnych nośnikach, jakimi są, na przykład, karty sd. Nie trzeba się też martwić wysokimi kosztami – naprawa komputerów laptopów w przypadku naszej firmy jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, przystosowanej zarówno do przedsiębiorców jak i prywatnych klientów.

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy (mail, nazwisko, adres) są chronione. Przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.